021-6123
سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
کالا برای:

کالباس بر تیغه 30 سانت

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

معرفی کالباس بر تیغه 30 سانت : گروه تخصصی الکتروکار

وقتی صحبت از کالباس برها به میان می آید اولین موضوعی که اهمیت پیدا می کند تیغه این دستگاه ها می باشد زیرا اصلی ترین قطعه ایست که با گوشت و محصولات پروتئینی در ارتباط است و آنها را اسلایس می کند. باید توجه داشت که هر چه تیغه کالباس بر بزرگ‌تر باشد می توانید محصولاتی با اندازه های بزرگ را برش دهید. به همین دلیل است که کالباس برها بر اساس اندازه تیغه دسته بندی می گردند تا مصرف کنندگان با توجه به نوع کار و میزان برشهای مورد نیازشان دستگاه مناسب را انتخاب نمایند.کالباس بر تیغه 30 سانت از رایج ترین و پرمصرف ترین دستگاه های کالباس بر به شمار می رود که با دارا بودن تیغه ای با قطر 30 سانتیمتر، توانایی اسلایس کردن حجم قابل توجهی از فرورده های پروتئینی را دارد.با بهره مندی از دستگاه کالباس بر تیغه 30 سانتمی توان به راحتی مقادیر زیادی از انواع ژامبون، کالباس، گوشت و حتی پنیر و سبزیجات را با دقت زیاد با حداقل زحمت برش داد. به همین سبب این دستگاه قابل اعتماد و محکم موجب صرفه جویی در زمان و انرژی می گردد. برشهای حاصل از دستگاه کالباس بر تیغه 30 سانتهمگی از ضخامت یکسانی برخوردار هستند و ورقه های نازک و لطیف و یک اندازه کالباس حاصل استفاده از این دستگاه می باشند. ضخامت برش در دستگاه کالباس بر تیغه 30 سانتتوسط اپراتور قابل تنظیم است تا بتوانند کالباس هایی با ضخامت دلخواه مشتریان را آماده کنند.خرید و استفاده از دستگاه کالباس بر تیغه 30 سانتغالبا در فروشگاه های محصولات پروتئینی، هایپرمارکت ها، ساندویچی ها، رستوران ها،  فست فود، هتل ها، فود کورت ها و سایر مراکز فروشگاهی و شهری، موجب ارتقاء سطح کیفی و کمی شده و جلب مشتریان بیشتری را به دنبال دارد.

 انواع کالباس بر تیغه 30 سانت : گروه تخصصی الکتروکار

این دستگاه ها با توجه به نوع عملکردشان به دو دسته اصلی زیر تقسیم بندی می گردند:کالباس بر تیغه 30 سانت دستی: در این مدلها برای هدایت انواع مواد گوشتی به سمت تیغه از نیروی دست کمک گرفته می شود از اینرو همواره باید یک اپراتور کنار دستگاه بایستد. طبیعتا این مدلها از بازدهی کمتری نسبت به مدلهای کالباس بر تیغه 30 سانت اتوماتیک برخوردار هستند.کالباس بر تیغه 30 سانت اتوماتیک: این نمونه ها بدون دخالت دست و به شکل کاملا خودکار تمامی فرایند برش را انجام می دهند.ناگفته نماند که برخی دستگاه های کالباس بر تیغه 30 سانت هم از عملکرد دستی و هم اتوماتیک برخوردار هستند و دو موتور مجزا در آنها تعبیه گردیده که که با توجه به میزان و حجم کار می توان از این قابلیت بهره مند شد. یعنی زمانیکه نیاز است مقادیر زیادی از کالباس برش خورده و اسلایس شود دستگاه در حالت اتوماتیک قرار می گیرد.

 ویژگیها و مشخصات کالباس بر تیغه 30 سانت : گروه تخصصی الکتروکار

از لحاظ ظاهری در اغلب مدلهای کالباس بر تیغه 30 سانتبرای پوشش بدنه از آلیاژ آلومینیوم آنودایز شده و در تعداد محدودی از استیل استفاده شده است که در کنار زیبایی بخشیدن به دستگاه، پوسته ای مقاوم به آن می بخشد تا به راحتی خراشیده نشود، دچار زنگ زدگی و پوسیدگی نگردد و گوشت به بدنه نچسبد. همچنین در ساخت تیغه کالباس بر تیغه 30 سانتاز آلیاژهای مقاومی نظیر استنلس استیل بهره گرفته می شود که با مواد غذایی واکنش نشان نمی دهد و بر طعم آن تأثیر نمی گذارد. به دلیل واکنش شیمیایی بین فراورده های پروتئینی و تیغه، اگر از فلزهای دیگری استفاده شود، پس از چندین ماه دچار زنگ زدگی می شود که سلامت مواد غذایی را نیز به خطر می اندازد.یکی از ویژگی های بسیار چشمگیر کالباس بر تیغه 30 سانتقرار دادن ابزار تیز کردن خودکار یکپارچه در بالای دستگاه است که مجهز به سنگ های سمباده می باشند تا در حین اسلایس تیغه را تیز کنند.ضخامت برش در کالباس بر تیغه 30 سانتبسته به مدل بین صفر تا معمولا  1.5سانتیمتر قابل تنظیم است تا بسته به نیاز مشتریان ورق های کالباس به صورت نازک و ضخیم برش داده شوند.حفاظ‌های واقع بر روی تیغه کالباس بر تیغه 30 سانتعملکرد ایمن را تقویت می‌کنند و مانع از آسیب رسیدن به دست اپراتورها می گردند.

 خرید دستگاه کالباس بر تیغه 30 سانت : گروه تخصصی الکتروکار

چنانچه نیاز به خرید دستگاه کالباس بر تیغه 30 سانت دارید می توانید با مراجعه به سایت گروه تخصصی الکتروکار اطلاعات محصولات مختلف را بررسی کنید تا مطمئن شوید که دستگاه برش با نیازهای شما مطابقت دارد و سپس اقدام به ثبت سفارش اینترنتی کنید. اما اگر از نیازهای تجهیزات برش خود مطمئن هستید از طریق خط تلفن با کارشناسان تماس بگیرید تا در مورد نیازهای خود با یکی از اعضای تیم ما صحبت کنید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()