021-6123
سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس سایز
کالا برای:

چرخ گوشت گیربکسی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

با افزایش مصرف گوشت چرخ کرده، مسائل کیفی این محصول برای تولیدکنندگان و مصرف کنندگان، اهمیت بیشتری پیدا کرده است. مسلما آماده سازی و عرضه بسیاری از غذاها در آشپزخانه های صنعتی همچون رستوران ها، کبابی ها، فست فودها، هتل ها، کترینگ ها و ... نیاز به گوشت چرخ کرده سالم و تازه دارد که بواسطه استفاده از یک چرخ گوشت صنعتی مناسب و باکیفیت به دست می آید.  ابداع چرخ گوشت به قرن نوزدهم برمی گردد که در طی سالها دچار تغییر و تحولات بسیاری گردیده و با پیشرفت تکنولوژی از حالت دستی به برقی درآمده است. امروزه چرخ گوشت ها در دسته بندی های مختلف از اندازه گرفته تا نوع موتور طراحی و ساخته می شوند که چرخ گوشت گیربکسی یکی از قدرتمندترین آنها به شمار میرود و در انواع گوناگون برای مصارف خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی طراحی می گردد.دلیل نامگذاری چرخ گوشت گیربکسی این است که حد واسط موتور با گلویی، روده، تیغه و پنجره از چرخ دنده و گیربکس استفاده شده است. چنین طراحی و ساختاری موجب عملکرد بالای دستگاه با بالاترین توان خود می شود. در واقع این محصولات نسبت به مدلهایی با موتور تسمه ای که از تسمه جهت انتقال نیرو استفاده می کنند، از قدرت بالاتری برخوردار هستند.در این متن گروه تخصصی الکتروکار به بررسی ویژگیها و مشخصات و مزایای انواع چرخ گوشت گیربکسی می پردازد تا در صورت نیاز به خرید این نوع دستگاه ها با دید باز و اطلاعات کافی اقدام نمایید.  

 آشنایی با انواع چرخ گوشت گیربکسی و کاربرد آنها : گروه تخصصی الکتروکار  

انواع چرخ گوشت گیربکسی بر حسب اندازه تیغه

تیغه یکی از مهمترین قطعات تمامی چرخ گوشت ها است که به صورت چهار پر تولید می گردد و وظیفه برش گوشت را برعهده دارد. قطر تیغه که برحسب میلیمتر تعیین می شود در میزان بازدهی دستگاه تاثیرگذار است و  اندازه آن محل استفاده را تعیین می کند. برای مصارف خانگی تیغه ها سایز کوچکی دارند و سایز بزرگ آنها برای صنایع غذایی مناسب است.چرخ گوشت گیربکسی بر اساس سایز تیغه به دسته های زیر تقسیم بندی می گردد:

 • چرخ گوشت گیربکسی 12: این دستگاه در گروه چرخ گوشت های نیمه صنعتی قرار می گیرد که ابعاد بزرگی ندارد و با بازدهی حدود ۴۰ کیلوگرم گوشت چرخ کرده در هر ساعت می تواند در  مصارف خانگی نیز استفاده شود.
 • چرخ گوشت گیربکسی 22: عمده مصرف این چرخ گوشت در سوپر پروتئینی ها، رستوران ها، قصابی ها و سایر مراکزی است که نیاز به گوشت چرخ کرده در حد متوسط دارند و با  قطر تیغه 22 میلیمتر، به طور میانگین ۱۰۰ تا ۲۰۰ کیلوگرم گوشت را در هر ساعت چرخ می کنند. چرخ گوشت گیربکسی ۲۲ از طریق برق تک فاز یا همان برق شهری تغذیه می شود.
 • چرخ گوشت گیربکسی 32: این مدل های پرمصرف و پرفروش هم در محیط های صنعتی و هم نیمه صنعتی کاربرد دارند که با قطر تیغه 32 میلیمتر و حدود 300 کیلوگرم بازدهی در ساعت و منبع تغذیه تک فاز و سه فاز ، برای استفاده در مراکزی با حجم کار متوسط و بالا مناسب هستند.
 • چرخ گوشت گیربکسی 42: این دستگاه با قطر تیغه 42 میلیمتر از چرخ گوشت های صنعتی پرکاربرد به شمار میرود و در قصابی ها و آشپزخانه های صنعتی که حجم کار بالایی دارند، با بهره گیری از برق سه فاز بیش از ۶۰۰ کیلوگرم در هر ساعت بازدهی دارند.
 • چرخ گوشت 52 گیربکسی: این محصولات بسیار قدرتمند بزرگترین سایز تیغه را دارند و با ابعاد بزرگتر و موتور پرقدرت تر نسبت به سایر چرخ گوشت ها می توانند ساعتها به صورت بی وقفه حجم انبوهی از گوشت را چرخ کنند ، به همین دلیل فقط برای استفاده در محیط های صنعتی مانند کارخانجات و مراکز تولید و توزیع فراورده های گوشتی مناسب هستند.  

 

انواع چرخ گوشت گیربکسی بر مبنای شکل ظاهری

 • چرخ گوشت گیربکسی رومیزی: این دستگاه ها با ابعاد کوچک جهت قرار گرفتن بر روی میز و پیشخوان طراحی می شوند که معمولا دارای نمره های ۱۲، ۲۲ و ۳۲ هستند و قدرت و توان آنها بین ۱ تا ۳ اسب بخار می باشد.
 •  چرخ گوشت گیربکسی مبله: مدلهای مبله به دلیل مجهز بودن به کابینت ابعاد بزرگ و وزن بالایی دارند، از اینرو در زیر آنها چرخهایی برای انتقال آسان تعبیه گردیده است. چرخ گوشت مدل 32 و 42 در این گروه قرار می گیرند.
 •  چرخ گوشت گیربکسی ایستاده: این چرخ گوشت های صنعتی به دلیل اینکه سنگین هستند و ابعاد بزرگی دارند، برای جابجایی آسان بر روی پایه های چرخ دار واقع می شوند و با مجهز شدن به ترمز، هنگام کار قفل شده و ثابت می مانند. چرخ گوشت گیربکسی ایستاده توانایی چرخ کردن  حجم زیادی از گوشت های گرم و منجمد را در مدت زمان بسیار کمی دارد.

 فواید استفاده از چرخ گوشت گیربکسی

مسلما با خرید یک چرخ گوشت گیربکسی قوی و استفاده از آن در آشپزخانه صنعتی می توان فرایند آماده سازی گوشت چرخ کرده جهت پخت غذاهای مختلف را کنترل کرد و با اطمینان گوشت تازه و سالم را بدون مواد نگهدارنده آماده مصرف نمود و با افتخار غذایی با طعم لذیذ و کیفیتی عالی در اختیار مشتریان قرار داد.با توجه به اینکه گوشت تازه اگر در معرض هوا قرار می گیرد، کیفیت آن شروع به کاهش می کند و در برابر آلودگی ها و باکتریها  آسیب پذیرتر می شود، از اینرو با داشتن یک چرخ گوشت گیربکسی هر زمان هر میزان از گوشت را که نیاز باشد می توان چرخ کرد و مصرف نمود بدون اینکه تغییری در ماهیت آن رخ دهد.چرخ گوشت گیربکسی می تواند حجم بالایی از گوشت را چرخ کند و بدون هیچ مشکلی قطعات بزرگ و حتی یخ زده گوشت را به حالت چرخ شده دربیاورد.یکی از مزایای برجسته و حائز اهمیت أنواع چرخ گوشت گیربکسی قدرت بالای آنها است که امکان کار کردن در ساعتهای متوالی به صورت نرم و بی صدا را میسر می سازد که به لطف استفاده از گیربکس و چرخ دنده برای انتقال نیرو حاصل شده است.علمکرد بهداشتی چرخ گوشت گیربکسی از دیگر محاسن بارز آن به شمار میرود که نتیجه بکارگیری آلیاژهای استیل و آلومینیوم آنودایز شده در ساخت قطعات درگیر با گوشت و بدنه دستگاه است.  با توجه به اینکه سلامت گوشت چرخ شده در اولویت قرار دارد به همین علت با کمک آلیاژهای ضد زنگ و مقاوم در برابر واکنش های شیمیایی، امکان شستشوی قطعات میسر گردیده و از ایجاد هر گونه آلودگی در چرخ گوشت گیربکسی جلوگیری بعمل می آید.

 نحوه استفاده از چرخ گوشت صنعتی  

 • جهت استفاده بهینه از چرخ گوشت گیربکسی باید نکاتی را رعایت کنید تا هم کیفیت کار بالاتر رود و هم اینکه دستگاه تاسالیان سال در خدمت شما باشد.  
 • پوست و استخوان را از گوشت جدا کنید.
 • گوشت را به تکه های کوچکتر برش دهید تا در سوراخ تغذیه گیر نکند.
 •  حجم بالایی از گوشت را در یک نوبت چرخ نکنید.
 • از گوشت کوب برای وارد کردن گوشت به داخل چرخ استفاده کنید.
 • وقتی کار دستگاه تمام شد، سیم برق را جدا کنید.
 • پس از اتمام کار تمام اجزا را بشویید و ضدعفونی کنید. سپس اجازه دهید در هوای آزاد خشک شوند.
 • بدنه دستگاه چرخ گوشت گیربکسی را با یک پارچه مرطوب و یا ضدعفونی کننده کاملا تمیز کنید.
 • باید چرخ گوشت گیربکسی خود را هر شش ماه یا بیشتر روغن کاری کنید.

 خرید و فروش چرخ گوشت گیربکسی

چنانچه نیاز به راه اندازی و یا تجهیز آشپزخانه صنعتی یا مراکزی برای تهیه و توزیع فراوره های گوشتی دارید، گروه تخصصی الکتروکار انواع چرخ گوشت گیربکسی را به شما پیشنهاد می کند. این مجموعه به روشهای فروش حضوری، اینترنتی و تلفنی در خدمت شما مصرف کنندگان گرامی می باشد و مشاوره با کارشناسان گروه تخصصی الکتروکار راه شما را هموار خواهد ساخت.

خرید چرخ گوشت گیربکسی اصل و کاربردی

اگر قصد خرید چرخ گوشت گیربکسی را دارید باید در مورد اصل و کاربردی بودن چرخ گوشت آگاهی بیشتری به دست آورید. چرخ گوشت های گیربکسی که اصل و کاربردی می باشند را برندهای متنوع تولید می کنند. شما می توانید چرخ گوشت های گیربکسی اصل را همراه با ضمانت نامه از نمایندگی خریداری کنید. هر یک از چرخ گوشت های گیربکسی که برند ایرانی دارند را می توانید همراه با گارانتی از نمایندگی بخرید. نمایندگی بهترین مرکز فروش انواع چرخ گوشت های گیربکسی می باشد.

فروش چرخ گوشت های گیربکسی با بهترین قیمت

فروش چرخ گوشت گیربکسی با بهترین قیمت برای مشتریان مزیت زیادی به همراه دارد. بیشتر مشتریانی که قصد خرید چرخ گوشت های گیربکسی را دارند به دنبال بهترین برند تولیدی چرخ گوشت هستند. شما می توانید برند ایرانی یا خارجی چرخ گوشت های گیربکسی را از نمایندگی بخرید و مدت زمان زیادی از چرخ گوشت استفاده کنید. هر یک از چرخ گوشت های گیربکسی با بهترین قیمت وارد بازار می شوند و مشتریان زیادی دارند.

قیمت چرخ گوشت گیربکسی جدید

قیمت چرخ گوشت گیربکسی جدید را باید به صورت روزانه بررسی کنید. هر یک از چرخ گوشت های گیربکسی ارزان را می توانید به صورت اینترنتی سفارش دهید. اگر اطلاعاتی در مورد ویژگی و کارایی چرخ گوشت های گیربکسی ندارید می توانید با کارشناسانی که فروش چرخ گوشت را بر عهده دارند مشورت نمایید. چرخ گوشت های گیربکسی جدید با قابلیت زیادی طراحی می شوند و حجم زیادی از گوشت را چرخ می کنند.

خرید چرخ گوشت های گیربکسی ایرانی

برای خرید چرخ گوشت گیربکسی می توانید مدل هایی که ایرانی هستند را انتخاب کنید. مدل های ایرانی چرخ گوشت طرفداران زیادی دارند، چرا که کیفیت و قیمت آنها بسیار عالی است. انواع چرخ گوشت های گیربکسی ایرانی باید همراه با ضمانت نامه باشند.

ادامه مطلب ˅
ارسال نظر
نام شما :
تلفن تماس :
متن پیغام :
9 / 10
از 57 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()